Рух – це життя і з цим давнім українським прислів’ям не посперечаєшся. Чим більше людина рухається, тим довше вона живе, залишаючись здоровішою. Тому, особливо, старшим людям, для продовження молодості, потрібно дбати про себе. Для того, щоб залишатись рухливими і енергійними впродовж всього життя люди поважного віку нашої громади приходять до фахівців Трускавецького територіального центру соціального обслуговування. Тут, у відділенні денного перебування, вони, під наглядом медпрацівників, займаються різними видами фізичних активностей. Залежно від показів (серцево-судинні захворювання, проблеми з опорно-руховим апаратом тощо), відвідувачів ділять на групи, яким на вибір пропонують заняття в кабінеті ЛФК, лікувальну гімнастику, заняття зі скандинавської ходьби та ін.

Займається у Трускавецькому терцентрі тричі на тиждень протягом трьох років, розповідає Ярослав Савчин, мешканець села Станиля. Після важкого захворювання саме тут йому допомогли відновити чуття в кінцівках. Зараз він почувається набагато здоровішим.

Середній вік відвідувачів Терцентру – 70 років. Саме на денному перебуванні знаходиться більш як 1000 осіб та майже 500 ВПО. Ті, хто хоч раз спробував фізичні заняття, стають активними учасниками згаданих секцій. Важливо, що кожна активність не відбувається без супроводу медсестри та соціальних працівників, які можуть надати необхідну допомогу, принести води, виміряти тиск та, за потреби, запропонувати необхідні медикаменти.

Трускавецький територіальний центр очолює Олена Пилат, Заслужений працівник соціальної сфери України, голова Громадського Центру «Університет Третього віку «Джерела». Головною місією установи та всіх її працівників – турбота про літніх і одиноких людей нашої громади. Актуальні ідеї розвитку Трускавецького терцентру завжди підтримує влада міста, особливо сьогодні, коли терцентр став острівцем для адаптації вимушених переселенців поважного віку. Кропітку працю фахівців терцентру з вдячністю помічають відвідувачі, які знаходять тут опіку, підтримку тілесного та духовного здоров’я, допомогу та розвиток. Більше у нашому сюжеті

Перейти до вмісту