РІШЕННЯ № 898 від 24 квітня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ляхоцькому Р.М.

                                            УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24 квітня 2018 р.                                                                                                               № 898

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  Ляхоцькому Р.М.      

Розглянувши заяву Ляхоцького Романа Миколайовича, витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обмежень інд.номер 32606308 від 23.01.2015р., керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Ляхоцькому Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0543 га по вул. Джерельній для обслуговування міні готелю «Нафтуся», з подальшою передачею в користування на умовах оренди, за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.
  2. Ляхоцькому Р.М. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  документації із землеустрою у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою.

  

 

 

Міський голова                                                                                           А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту