РІШЕННЯ № 934 від 31 травня 2018 року Про надання земельної ділянки г в користування на умовах оренди площею 0,3669 га по вул. Роксолани Топоровичу А,Д.

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31 травня 2018 р.             № 934

Про надання земельної ділянки  в користування на умовах оренди площею 0,3669 га по вул. Роксолани                                 Топоровичу А,Д.

Розглянувши заяву Топоровича Анатолія Даниловича, керуючись ст.ст. 12,93,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                       В  И  Р  Ш  И  Л  А :

  1. Надати Топоровичу Анатолію Даниловичу у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:01:003:0027) площею 0,3669 га по вул. Роксолани у м. Трускавець для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 5 років, за рахунок земель, що були в користуванні Топоровича А.Д.
  2. Топоровичу А.Д. використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Топоровичу А.Д. зареєструвати право оренди землі в державному реєстр  речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).    

           

 

                                                                                             Міський  голова                                                 А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *