РІШЕННЯ № 938 від 31 травня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Мазепи для продажу права власності на земельних торгах

     УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 31 травня 2018 р.             № 938

Про надання дозволу на виготовлення

відповідної документації для підготовки лоту

земельної ділянки по вул. Мазепи для

продажу права власності на земельних торгах

Розглянувши звернення Собка А.М., керуючись   п.34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вимогами п.5.ст.135, п.5 ст.136 Земельного кодексу України, якими передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної, комунальної, приватної власності та прав на них на земельних торгах у формі аукціону, організація і проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між організатором земельних торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, міська рада  

                                                                                                                               В И Р І Ш И Л А :

1.Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів з продажу на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,0050 га, що розташована за адресою: Львівська область, вул. Мазепи (в межах населеного пункту),

            2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1. цього рішення, для продажу права власності на земельних торгах у формі аукціону,  для ведення комерційної діяльності (будівництво та обслуговування магазину з офісними приміщеннями).  категорія земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель Трускавецької міської ради,  не наданих у власність та користування.

          3.Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1. даного рішення, для продажу права власності   на земельних торгах у формі аукціону.

4.Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земель-них торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

  1. Доручити    міському    голові     укласти    Договір   із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.

           6.Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією  міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.

  1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                              Міський  голова                                                А.Кульчинський    

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *