Розгляд питання перенесено Про внесення змін до міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2018 рік.

Україна 

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

(____________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)  

Р І Ш Е Н Н Я

 

від                2018 року                               №

                 

Про внесення змін до міської цільової

програми підтримки

КП «Редакція міського радіомовлення»

на 2018 рік.

       Керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пункту 6 статті 91 Бюджетного кодексу України, з метою підтримки місцевих засобів масової інформації, розвитку інформаційної сфери в м. Трускавець, міська рада

                                                                                                                         В И Р I Ш И Л А: 

  1. Внести зміни до міської цільової програми підтримки КП»Редакція міського радіомовлення» на 2018р, затвердженої Рішенням Трускавецької міської ради від 20 грудня 2017р №740, а саме:

     В розділі 5»Обсяги та джерела фінансування, терміни виконання завдань, заходів, п.7″Підвищення професійної майстерності журналістів, якості інформаційних матеріалів та забеспечення належного матеріального стимулу журналістів» збільшити ресурсне забезпечення на 2018р. за рахунок коштів міського бюджету, додатку 3 “Перелік завдань, заходів та показників міської( бюджетної) цільової програми, викласти в повній редакції, що додається на 51,0 тис. грн.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування та зв’язку з засобами масової інформації ( М. Кенц-Березюк), з питань бюджету,фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності і майна (А.Ю. Остапчук)

 

                                                                              Міський голова                                                             А.Кульчинський

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *