Відповідно до п.4 ст. 34 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” – військовий облік призовників та військовозобов’язаних за місцем їх проживання в містах обласного значення де відсутні військові комісаріати покладається на органи місцевого самоврядування (в м. Трускавець – відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Трускавецької міської ради).     

Згідно Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                № 921 від 07.12.2016 року (ст. 26 Порядку) під час взяття на військовий облік призовників і військовозобов’язаних виконавчим комітетом міської ради:

– перевіряється дійсність та належність військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних їх власникам, наявність відміток про взяття на військовий облік у районних (міських) військових комісаріатах і своєчасність їх прибуття у виконавчий комітет міської ради;

– проводиться оформлення картки первинного обліку (картка має відповідати визначеній законодавством формі та встановленому зразку).

Перейти до вмісту