ЗАВДАННЯ до Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону до 2028 року

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону на

2019– 2021 роки

За ініціативою Трускавецької міської ради за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини із травня 2018 року Робочою групою розробляється Стратегія розвитку Трускавецького субрегіону до 2028 року та План її реалізації на 2019 – 2021 роки при допомозі українських експертів та експертів німецької громади Ватлінген.

Найважливішим етапом розробки Плану є пропозиція з боку представників субрегіону (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано та проаналізовано Робочою групою. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів на період до 2021 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку субрегіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2019 – 2021 роки).
  4. Проектні ідеї повинні відповідати завданням Стратегії

Заповнені форми надсилайте на e-mail: [email protected] з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

Місце прийому документів на паперових носіях: Трускавецька міська рада, вул.Бориславська 2 , каб. 12

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь-ласка за тел. 5-11-92

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії

Усі небайдужі до розвитку Трускавецького субрегіону можуть скерувати свої пропозиції до 10 жовтня 2018 року згідно з визначеною формою, яка додається.

1.jpg

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Перейти до вмісту