Прийом Н. Пономаренко

Наталія Анатоліївна Пономаренко – секретар ради, організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує  контроль  за  їх  виконанням.

Скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.

Надає депутатам допомогу у здійсненні ними своїх повноважень, забезпечує їх необхідною інформацією, сприяє депутатам в організації прийому громадян, у проведенні звітів перед виборцями, вживає заходів по реалізації пропозицій і зауважень, внесених депутатами на сесіях ради.

Організовує узагальнення наказів виборців, попередньо розглядає і подає раді підготовлені виконкомом заходи по їх виконанню;  сприяє депутатам у реалізації даних їм наказів.

Займається питаннями роботи територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів, соціального захисту інвалідів, громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дотримання законодавства про надання допомоги сім’ям з дітьми, роботи з неповнолітніми, про призначення субсидій, охорони праці роботи молодіжного центру соціальних служб для молоді

Забезпечує гласність в роботі ради та її органів;  організовує обговорення громадянами проектів рішень ради;  важливих питань місцевого життя;  вивчення  громадської  думки.

Планує  роботу  міської  ради  та  постійних  депутатських  комісій.

Організовує  та  проводить  навчання  депутатів.

 Координує  роботу :

  • постійних  депутатських  комісій ;
  • відділу з питань депутатської діяльності ;
  • служби у справах дітей ;
  • Трускавецького територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг;
  • управління праці та соціального захисту населення

Організовує і керує роботою комісій, затверджених рішенням виконавчого комітету.

Займається питаннями роботи і зв’язку з громадськими організаціями  міста та  релігійними  громадами.

Наталія Пономаренко веде особистий прийом громадян відповідно до затвердженого міським головою графіку.проводить – кожну 2-гу і 4-ту середу місяця з 14:00години (3-й поверх, 23 кабінет)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *