17 лютого – комісія з питань ЖКГ

 17.02.2020 року (середа) о 11.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології.

 На розгляд комісії виносяться питання:

Про визначення критеріїв для утворення наглядової ради в комунальних унітарних підприємствах та господарських товариствах Трускавецької міської ради.

Про затвердження порядку утворення та організації діяльності наглядової ради в комунальних унітарних підприємствах та господарських товариствах Трускавецької міської ради.

Про затвердження переліку виключної компетенції наглядової ради в комунальних унітарних підприємствах та господарських товариствах Трускавецької міської ради.

Про затвердження вимог до незалежних членів наглядових рад в комунальних унітарних підприємствах та господарських товариствах Трускавецької міської ради.

Про утворення наглядової ради в ТВО «Трускавецький водоканал».

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Про надання згоди на продовження терміну дії кредиту у формі овердрафту ТОВ «Трускавецький водоканал».

Доповідає: Уєчко Т. – в.о директора «Трускавецький водоканал».

Інформація про роботу КП «Трускавецьвода».

Доповідає: Баброцяк М. – директор «Трускавецьвода».

Про затвердження міської цільової комплексної Програми з підтримки і розвитку ТзОВ «Трускавецький водоканал» на 2021- 2025 роки.

Про внесення змін до рішення №1132 від 13.12.2018р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Трускавця на 2019-2021 рр.».

Доповідає: Максимич С.В. – начальник УЖКГ і Б.