Діти з мистецьких шкіл Трускавеччини здобули перемоги в онлайн-конкурсі «Зіркова сцена»

3 грудня на святковому концерті на камерній сцені Львівського Національного університету імені Івана Франка відбудеться нагородження переможців онлайн-конкурсу «Зіркова сцена».

Трускавецька громада має чим та ким пишатися, адже шестеро учасників цього конкурсу з двох мистецьких шкіл громади (Трускавецька школа мистецтв імені Романа Савицького та Доброгостівська дитяча музична школа) стали лауреатами та переможцями конкурсу. З них четверо стали дипломантами І та ІІ ступеня!

Вітаємо лауреатів та переможців:

– дипломантка І ступеня «Фортепіано» – Дарина Гладка (ТШМ, викладачка Олександра Палиця),

– дипломантки І ступеня «Струнно-смичкові інструменти» – Софія Іваночко (ТШМ, викладачка Євгенія Домбровська) та Марія Пасемко (ДДМШ, викладачка Руслана Козар),

– дипломант ІІ ступеня – Ярослав Настьошин, фортепіано (ТШМ, викладачка Олександра Палиця),

– дипломанти-учасники конкурсу – Йоланта Трускавецька (ТШМ, викладач Орест Баб`як, концертмейстер Галина Перхун) та Вероніка Говдан (ТШМ, викладачка Неоніла Кішкан).

Дякуємо учням мистецьких шкіл Трускавця та Доброгостова, їхнім викладачам та батькам за те, що творите прекрасне, не втомлюєтеся працювати і здійснювати мрії! Участь у конкурсі для кожного  юного музиканта – це вже перемога, це шлях до успіху, дорога до майбутнього! Віримо, що ті молоді зірки, які загорілися сьогодні, в майбутньому засяють всіма барвами свого таланту на славу нашої України!

Перейти до вмісту