Як створити Молодіжний центр в громаді?

  Чи задумувалися ви над створенням Молодіжного центру в своїй громаді? Чи знаєте, які є підводні камені в цьому процесі? Які є впливові категорії населення, хто і як приймає рішення? Хочете навчитися відстоювати свою думку та вести дискусії? Чи готові ви переступити червоні лінії для того, щоб боротись за свої інтереси?

 Наша симуляційна гра дозволить вам повністю зануритися в реалії вашої громади та краще зрозуміти процес прийняття рішень.

 Перша гра відбудеться 15 листопада в 11.00 в місті Дрогобич за адресою: вул. Івана Франка 20 (Дрогобицький Народний дім імені Івана Франка).

 Участь в симуляційній грі може взяти молодь віком 15-25 років з Дрогобицької, Меденицької, Трускавецької, Східницької і Бориславської ТГ.

 Зверніть увагу, що захід відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм, тому молодим людям до 18 років потрібно мати документ, що посвідчує особу, а молоді віком 18-25 років – сертифікат про вакцинацію, або дійсний ПЛР-тест.

 Участь обов’язкова за попередньою реєстрацією https://forms.gle/J2k3xpzrLi72vYC47

 Реєструйтеся до 11 листопада. З відібраними учасниками організатори зв’яжуться до 13 листопада.

 З усіх питань, що стосуються заходу, можете телефонувати: 097-757-13-90 (Іван).

 Проєкт реалізується Львівським обласним молодіжним центром у межах співпраці з Офісом Ради Європи в Україні в рамках проєкту «Молодь за демократію в Україні», проєкт Ради Європи за партнерської підтримки Трускавецької міської ради, Бориславської міської ради, Дрогобицької міської ради, Східницької селищної ради та Меденицької селищної ради.

Перейти до вмісту