Школярами вас вже не назвуть: у добру путь випускники!

Останній дзвоник пролунав менш як місяць тому і настав час літніх канікул, але не для одинадцятикласників. Це вже другий випускний у школах під час воєнного стану, але успіхи школярів, їхні бажання продовжувати освіту та розвиватись стали тільки чисельнішими і сильнішими. Попри все, вони склали мультитести й уже приміряють майбутні професії та готуються до студентського життя. Але є ще одна подія, яку з нетерпінням очікували всі – вручення атестатів про закінчення школи.

У 2023 році зі шкіл Трускавецької громади випускаються 200 учнів. Урочистої ходи та надто гучних святкувань випускних цього року не планувалось. Деякі школи провели урочисті вручення на своїх подвір’ях, а хтось отримав документ про завершення школи в кабінеті директора, були класи, які дефілювали до Художнього музею Михайла Біласа для отримання атестатів.

Красиві, розумні, зі світлими думками, вони гордо йшли за шкільним атестатом – символом завершення важливого життєвого етапу, який підготував їх до майбутніх звершень. Ті хто проявив високі здобутки у навчанні отримували заслужені медалі та були нагороджені Грамотами за перемоги в Обласних і Всеукраїнських олімпіадах.

З важливою подією випускників, викладачів, батьків, директорів шкіл вітали міський голова Андрій Кульчинський, депутати міської ради Трускавця, духовенство, численна громада.

«Дорогі наші випускники! Вам обов’язково вдасться втілити всі свої мрії, а шкільні роки назавжди залишаться в пам’яті. Щиро зичу усім вам щасливої дороги в доросле життя, широких горизонтів, досяжних цілей та невичерпних можливостей. Велика подяка вчителям, батькам, усім, хто брав учать у зростанні наших дітей, попри важкі випробування. Наша молодь чудова, тож я маю надію, що вони долучаться до активного життя нашої громади. Ми пишаємось нашими випускниками, нашими дітьми й докладемо всіх зусиль, аби урочистою і красивою стала ваша хода дорослим життям під мирним небом України» – побажав випускникам Андрій Кульчинський.

Дорогі наші випускники! Сьогодні ви покидаєте школи й вступаєте в нове життя. Ви молоді та перспективні, і перед вами відкриті всі двері! Нехай кожне ваше рішення буде виваженим, кожен вчинок обдуманим, нехай доля благоволить вам. Бажаємо вам здійснення всіх планів, добробуту й успіхів. Хай береже вас Господь Бог! Пам’ятайте, що вас підтримують, вірте в себе, примножуйте успіх, навчайтесь новому, будьте собою і не забувайте, що ви частина великого і незламного українського народу!!! Від усієї громади вітаємо!

Перейти до вмісту