9 листопада – засідання постійної комісії з питань освіти, культури, соціального захисту

09.11.2018р. о 10.00. год. – засідання постійної комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики.

Перелік питань:

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей демобілізованих учасників антитерористичної операції, дітей з сімей загиблих учасників АТО та дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування на 2019 р.

                 Доповідає: Плитин О. – в.о.начальника МЦСССДМ.

Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку допроведення конкурсу із визначення приватного партнера по проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології)» по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці».

Доповідає: Сегер О.Я. – начальник управління комунальної власності.

Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на

території м.Трускавця.

Доповідає: Татомир Т.Є. – начальник відділу культури.

Про створення в Трускавецькій міській лікарні госпрозрахункового стоматологічного відділення з зубопротезною лабораторією.

Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар комунального некомерційного                                     підприємства «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради.

Про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО.

Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2019 рік.

Про затвердження Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців

м. Трускавця на 2018-2020 рр. в новій редакції.

Про затвердження Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю м.Трускавця на 2019-2021 роки.

Доповідає: Ільницька В.Я. – начальник управління праці і соціального                                                                                       захисту населення.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Трускавця» Раймунду Ярошу.

Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *