Підприємців запрошують на “ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ”

24 листопада 2016 року на НСК “Олімпійський” у Києві відбудеться V Міжнародний форум “ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ”. Цей захід вже п’ятий рік поспіль об’єднує бізнес-спільноту Польщі та України для започаткування та розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Традиційно у роботі форуму візьмуть участь інвестори та підприємці, представники державних та місцевих органів влади, фінансових інституцій та консалтингових компаній з обох країн. До участі також запрошують власників та керівників підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.

Серед організаторів – відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Міжнародне товариство польських підприємців в Україні, Міжнародний правовий центр EUCON, Міжнародний аудиторський союз.

Для тих, хто пройшов реєстрацію завчасно, діють спеціальні умови участі.

Додаткова інформація за телефоном: +380 (44) 238 09 44, контактна особа Олена Вакулік, [email protected]. Реєстрація для представників бізнесу доступна на сайтах: www.eucon.uawww.ukrbizpol.org.

Умови участі, детальна програма та реєстрація доступні за посиланням: http://eucon.ua/uk/?p=5607

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *