Представників малого та середнього бізнесу запрошують до участі у тренінгу

29 листопада 2016 року Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації планує провести тренінг на тему: «Рішення про експорт», що є частиною програми навчання для представників малого та середнього бізнесу «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії».

         Запропонована програма є можливістю для представників малого та середнього бізнесу отримати практичні навички з комплексного підходу до експортної діяльності. Саме практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами. Розвиток експорту дозволить створити нові робочі місця, підвищити продуктивність і, як результат, прискорити економічне зростання регіону.

Більш детальна інформація щодо навчальної програми, а також форма для заповнення заявки для учасників знаходяться за наступним посиланням: http://lev.org.ua/ua/events/export_program_lviv.html.

         Реєстрація о 9.00 год. у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка,18, каб. 412.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *