140 дітей біженців вже займаються у Трускавецькій школі мистецтв

140 дітей біженців вже займаються у Трускавецькій школі мистецтв

В Трускавецькій школі мистецтв імені Романа Савицького діти біженців мають можливість відвідувати заняття за різними напрямками.

Як поінформував директор ТШМ Ігор Нич, станом на 16 березня школу мистецтв вже відвідує 140 дітей вимушених переселенців. Батьки підійшли з дітьми в навчально-мистецьку установу і записалися на заняття з танців, гри на різних музичних інструментах, ліплення, малювання тощо.

Тож тепер діти після онлайн-навчання в звичайній школі відвідують школу мистецтв, де танцюють, співають, грають на музичних інструментах, реалізовують себе в образотворчому мистецтві.

Трускавецька школа мистецтв імені Романа Савицького (вул. Річки, 11-13) продовжує запис на мистецькі заняття тих дітей, які зараз тимчасово перебувають у м. Трускавці і мають бажання продовжити свої мистецькі заняття.

Індивідуальні заняття проходять очно, групові – дистанційно. Всі бажаючі можуть звертатися з 11.00 до 16.00 (крім суботи та неділі).

УВАГА! Пріоритет надається дітям, які раніше займалися в спеціалізованих музичних та мистецьких школах і хочуть продовжувати освіту. В ТШМ вже складено відповідний розклад та сформовані групи, тож всі питання – безпосередньо на місці. Заняття для дітей вимушених переселенців викладачі проводять на волонтерській основі. А питання офіційного навчання в ТШМ – це питання нового 2022-2023 н.р.

Аналогічно дітей біженців запрошують на заняття в гуртках Будинку учнівської творчості.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту