Смачної вам паски та Божої ласки!

 На порозі – світле свято Воскресіння Христового, Великдень. Люди готуються до нього, роблячи чистими не лише свої домівки, але й помисли, серце та душу.

 Сьогодні, у Чистий Четвер, 29 квітня, відбулася чиста, світла та позитивна акція допомоги тим, хто її потребує. У Трускавецькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) роздавали паски та продукти до святкового великоднього столу.

 Завдяки місцевому бюджету (виділено 19 500 грн.) та благодійникам (ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття», ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна», Брошнівська хлібопекарня, сан. «Перлина Прикарпаття», ППО Трускавецької міської лікарні, ФОП Олійник Денис Сергійович, ФОП Зварич О.В., ФОП Михайлів Т.М.) цьогоріч Великдень став щедрим для 275 потребуючих осіб поважного віку у Трускавецькій територіальній громаді. Щира подяка всім благодійникам за їхню жертовність!

 Лежачим та немічним соціальні працівники терцентру пасочки та продуктові набори розвозять додому, а ті, хто ще почувається доволі активним та в силі, могли прийти до приміщення терцентру та поспілкуватися з міським головою Андрієм Кульчинським.

 Під час зустрічі Андрій Богданович розповів трускавчанам поважного віку про те, чим живе зараз Трускавець, що зроблено за останні пів року, що планується робити, відповів на актуальні питання громадян, поспілкувався індивідуально з кожним, хто бажав такої розмови. Міський голова Андрій Кульчинський та директорка територіального центру соціального обслуговування Олена Пилат побажали присутнім та всім людям доброї волі благословенних та радісних Великодніх свят, здоров`я, миру, смачної паски та Божої ласки.

 А святковий настрій доповнила чудова інсталяція вишитих рушничків та великодніх композицій, яка експонується в головному залі терцентру.