Наглядова рада збереться ще в четвер

 Сьогодні, 17 травня, відбулося чергове засідання Наглядової ради ТОВ «Трускавецький водоканал». На засіданні було розглянуто три важливі для функціонування підприємства питання: 1) фінансовий аудит, 2) структура та штатний розпис, 3) тарифоутворення. Доповідав директор водоканалу Роман Бучкович.

 Здійснювати аудит водоканалу буде одна з двох львівських фірм: ПП «Львів-Аудит» або ПП «Аудит-Фах». Аудит обійдеться в 41 тис. грн. – ці гроші оплатить водоканал.

 Планується затвердити структуру підприємства в кількості 126,5 штатних одиниць, на кожну посаду має бути посадова інструкція. Присутні дійшли до висновку, що економити на посадах технічних працівників не вийде. Але підвищити ефективність роботи кожного працівника водоканалу потрібно.

 Щодо тарифу, то поки що зарано говорити про його рентабельність чи потребу перегляду. За підсумками першого кварталу водоканал дещо наростив збитки, але головна причина цього – невідповідний тариф у січні-лютому та велика кількість покупної дрогобицької води. Наглядова рада поставила собі завдання по максимуму витиснути користь з існуючого тарифу, щоб підприємство трималося на плаву та отримувало дохід, а не працювало в збиток.

 В результаті двогодинного обговорення питань порядку денного інформацію взяли до відома, а конкретніші рішення щодо затвердження структури підприємства прийматимуть через кілька днів. Наступне засідання Наглядової ради ТОВ «Трускавецький водоканал» заплановано провести у четвер, 20 травня, о 14.00.

 Після засідання в залі міськвиконкому члени Наглядової ради спільно з керівництвом водоканалу здійснили виїзд на об’єкти підприємства.

Перейти до вмісту