Пакунок малюка чи гроші?

 З 1 липня 2021 року при народженні дитини батьки мають можливість обирати між “пакунком малюка” та його грошовою компенсацією.

 Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”:

– з 1 липня 2021 р. — 6039 грн;

– з 1 грудня 2021 р. — 6300 грн.

 Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

 Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

 Важливо, що родини, як і раніше, отримуватимуть 41 280 грн при народженні дитини, з яких 10 320 грн виплачується разово і ще по 860 грн – щомісяця до досягнення дитини трирічного віку.

 Загалом від початку року в управлінні праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради 15 сімей Трускавецької громади отримало одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» та 49 сімей отримали грошову компенсацію його вартості.

 Для отримання додаткової інформації можна звертатись в громадську приймальню управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради за адресою м. Трускавець, пл. Чорновола, 2 або за телефонами: (247) 5-03-05, 5-41-93.

Перейти до вмісту