Трускавецькі сеньйори гідно презентували наш курорт у Луцьку

 21 серпня в Луцьку на стадіоні імені Віктора Завацького стартував V Міжнародний фестиваль літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я», для сеньйорів від 50+. Фестиваль організував Центр освіти «Університет третього віку».

 Участь в змаганнях взяли 24 команди з різних міст України – біля 500 учасників, клієнтів територіальних центрів, «Університетів III віку (УТВ), громадських організацій . Цьогоріч змагалися спортсмени не лишень з України, а й з-за кордону, зокрема з Литви та Польщі.

 Сеньйоріада – це свято здоров’я, ентузіазму, поваги до віку, єдності. Мотивує людей поважного віку до систематичних занять фізичною культурою, пропагує і популяризує здоровий спосіб життя, формує концепцію активного довголіття. Ці змагання були справжнім святом і для учасників, і для глядачів.

 Учасники сеньйоріади змагалися в таких видах, як біг на 60 метрів, біг на 500 метрів, велогонка «Крос кантрі», спортивне орієнтування, штовхання ядра, дартс, шахи, шашки, теніс, спортивний бридж, веслування на байдарках, стрільба з гвинтівки. Крім того, активно брали участь в інтелектуальному конкурсі «Ігри наймудріших», у конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач», «В ціль», «Попелюшка», «Тримай баланс».

 Активну участь у змаганнях взяли і люди поважного віку Трускавця від «Університету третього віку» Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), делегацію очолила директор центру Олена Пилат.

 15 учасників команди змагалися у різних видах спорту, зокрема: біг на 60 м., штовхання ядра, шахи, шашки, дартс, «Універсальний спортсмен».

 Заслужено отримали дві нагороди за третє місце Василь Петранівський (шахи) та Катерина Кравчук (штовхання ядра). В активі трускавчан і чотири нагороди за четверте місце: Роман Маленький (шахи), Людмила Дегтяр (біг 60 м), Людмила Полянська (шашки), Сергій Бранець (шашки).

 По закінченню змагань Трускавецька команда порадувала глядачів музичним виступом – прозвучали пісні «Віват Трускавець» на слова Стефанії Шумило та музику Степана Грицая, «Молитва за Україну» та Віночок українських народних пісень.

 Організовано виставку-презентацію «Трускавець – перлина Прикарпаття», яку з захопленням переглянули учасники змагань, отримавши на згадку буклети про місто Трускавець.

 По завершенню сеньйоріади для трускавчан було організовано цікаву екскурсію по місту Луцьк та в замок Любарта.

 Команда «Університету третього віку» м. Трускавця вдячна організаторам поїздки та сеньйоріади за хорошу організацію, гарний настрій та позитивні емоції.