27 серпня в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася зустріч з трускавчанами, котрі взяли активну участь в V Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я» для сеньйорів від 50+. Фестиваль організував Центр освіти «Університет третього віку».

 З учасниками та переможцями сеньйоріади поспілкувалися міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Про свої враження від поїздки розповіли директорка терцентру Олена Пилат, срібні призери сеньйоріади Василь Петранівський та Катерина Кравчук, інші учасники поїздки.

 V Міжнародний фестиваль літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я» для сеньйорів від 50+ проходив 21 серпня в Луцьку на стадіоні імені Віктора Завацького. Участь в змаганнях взяли 24 команди з різних міст України – біля 500 учасників, клієнтів територіальних центрів, «Університетів III віку (УТВ), громадських організацій . Цьогоріч змагалися спортсмени не лишень з України, а й з-за кордону, зокрема з Литви та Польщі.

 Учасники сеньйоріади змагалися в таких видах спорту як біг на 60 метрів, біг на 500 метрів, велогонка «Крос кантрі», спортивне орієнтування, штовхання ядра, дартс, шахи, шашки, теніс, спортивний бридж, веслування на байдарках, стрільба з гвинтівки. Крім того, активно брали участь в інтелектуальному конкурсі «Ігри наймудріших», у конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач», «В ціль», «Попелюшка», «Тримай баланс».

 15 представників «Університету третього віку» Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) змагалися у різних видах спорту, зокрема: біг на 60 м, штовхання ядра, шахи, шашки, дартс, «Універсальний спортсмен». Заслужено отримали дві нагороди за третє місце Василь Петранівський (шахи) та Катерина Кравчук (штовхання ядра). В активі трускавчан і чотири нагороди за четверте місце: Роман Маленький (шахи), Людмила Дегтяр (біг 60 м), Людмила Полянська (шашки), Сергій Бранець (шашки).

 Також Трускавець представив кілька музичних композицій (ансамбль «Золотий вік») та виставку-презентацію «Трускавець – перлина Прикарпаття».

 Від імені сеньйорів подякували міській владі Трускавця за організацію поїздки Катерина Кравчук зі Станилі та Леся Таратайців з Трускавця. Пані Катерина окрім того висловила щиросердечну подяку за спортивно-розважальні фестини, які проходили нещодавно в Станилі і зазначила, що в селі ще не було так гарно організованого дозвілля для жителів.

 Андрій Кульчинський запевнив сеньйорів, що вони і надалі можуть розраховувати на підтримку міської влади Трускавця. Сеньйори хочуть активних подорожей, а ще проведення подібної сеньйоріади в рідному місті. Завершилася зустріч спільним фото.

 Фоторепортаж з зустрічі можна переглянути тут.

Перейти до вмісту