У Трускавці детально обстежать технічний стан зовнішніх протипожежних вододжерел:Протокол засідання комісії з питань ТЕБ і НС

П Р О Т О К О Л № 25

позачергового засідання міської комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 від 13 вересня 2021 року 

Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович

 

Присутні:   Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

 

СЛУХАЛИ:

            І. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

(Доповідає – Несенюк В.О. – Начальник 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ).

ВИСТУПИЛИ:    

Несенюк В.О. – начальник 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ;

Бучкович Р.Я. – директор ТОВ «Трускавецький водоканал».

ВИРІШИЛИ:

1.1. Інформацію представника 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області «Про технічний стан зовнішніх протипожежних вододжерел» прийняти до відома.

1.2. Управлінню ЖКГ і Б Трускавецької міської ради спільно з                                     ТОВ “Трускавецький водоканал” враховуючи пропозиції 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області до 20 жовтня 2021 року розробити програму відновлення пожежних гідрантів на території міста Трускавця на 2021-2022 роки, враховуючи, що відповідно до поданої інформації 13 пожежних гідрантів демонтовано, 9 пожежних гідрантів, які обліковуються в 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, не виявлено.

Забезпечити виконання програми в першу чергу на вулицях Суховоля, Городище, Воробкевича, Стуса, Стебницька, Данилишиних, оскільки вони являються безводними ділянками, що в свою чергу ускладнює пожежно-рятувальним підрозділам виконання завдань за призначенням.

1.3. Директору ТОВ «Трускавецький водоканал» (Р. Бучковичу); Начальнику УЖКГ і Б (С.Максимич); Начальнику 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області (В.Несенюк):

1.3.1. Провести заходи з усунення виявлених під час весняної перевірки недоліків,           а саме:

Головному інженеру (І.Яковина) спільно з начальником УЖКГ і Б (С.Максимич) провести до 01 грудня 2021 року ремонтні роботи 15 несправних пожежних гідрантів на території міста Трускавець головний згідно переліку (додається), виконання робіт, що потребують пошкодження елементів благоустрою.

– спільно з 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області провести в термін до 01 листопада 2021 року роботи по заміні чи обґрунтованому списанню 13 демонтованих пожежних гідрантів та 9 пожежних гідрантах, які не виявлено.

– встановити до 01 грудня 2021 року вказівники наявних пожежних гідрантів на території міста Трускавець згідно переліку (додається) та встановлювати вказівники пожежних гідрантів під час монтажу нових пожежних гідрантів на місці демонтованих.

1.3.2. Розробити до 1 жовтня 2021 року план усунення виявлених під час весняної перевірки недоліків, який погодити з міською комісією з питань ТЕБ та НС та 7 ДПРЧ             7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

1.3.3. Провести поновлення маркування місць розміщення пожежних гідрантів міста Трускавець згідно вимог п.3. Розділу ІІ наказу МВС України від 15.06.2015 № 696 “Інструкція про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання”.

1.3.4. При прокладанні нових мереж водопостачання передбачати встановлення на них нових пожежних гідрантів згідно вимог нормативних документів, включати в комісії по перевірці справності ново-змонтованих пожежних гідрантів та постановки їх на облік представників 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

1.3.5. Інформувати в письмовій формі 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області та міську комісію з питань ТЕБ та НС про виконання протягом 2021 року заходів (перелік робіт, витрачені фінансові кошти на ці роботи, із обов’язковим повідомленням адреси розташування пожежних гідрантів на яких проводились відповідні роботи тощо) по ремонту та встановленню пожежних гідрантів, їхніх покажчиків на території міста Трускавець.

1.4. Суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності) м. Трускавець вжити заходів (в тому числі фінансового характеру) для утримання у справному стані чи відновлення засобів протипожежного захисту (в тому числі об’єктових пожежних гідрантів, пожежних водоймищ) на підзвітній території, недопущення їх використання не за призначенням.

Голосували: «за» – 18;   «проти» – 0 ; «утримались» – 0 .

Перший заступник голови міської комісії

з питань техногенно – екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій                    (підпис)   Олексій БАЛИЦЬКИЙ

 

 

         Секретар комісії                                                  (підпис)     Володимир ЧАПСЬКИЙ

Перейти до вмісту