За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на протязі 9-10 грудня очікується погіршення погодних умов: зниження температури до 6 – 9º морозу вночі. Вдень 10 грудня можливі сильні опади у вигляді дощу, мокрого снігу або снігу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

 Щоб уникнути цього необхідно:

– насамперед, не зловживати спиртними напоями;

– обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів;

– відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів;

– для перебування на вулиці використовувати відповідне (тепле) взуття та одяг (взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, одяг щільним, легким, не заважати рухові), лице і руки закрити відповідним одягом (шарф, рукавички).

 При пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень, та пічного опалення, то ж радимо Вам:

– уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном “104”;

– не залишайте без нагляду ввімкненими газові та електричні прилади;

– якщо Ви опалюєте свою домівку печами (грубками, котлами) на твердому паливі стежте за справністю пічного опалення, не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;

– не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини.

 У зв’язку із погіршенням погодних умов на території регіону: пориви вітру місцями 10 – 15 м/с, місцями дощ, мокрий сніг, на дорогах слизько – ожеледиця, звертаємося до водіїв з проханням під час руху автотранспорту на дорогах громади бути уважними та обирати безпечну швидкість руху.

 У зв’язку із можливим ускладненням дорожньої обстановки слідкуйте за повідомленнями Управління патрульної поліції у Львівської області, автодорожніх служб та рятувальників про стан проїзду на автошляхах області.

Перейти до вмісту