Протокол міської комісії ТЕБіНС (дистанційне навчання в школах до 4 лютого включно)

Протокол № 3 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 26 січня 2022 року (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів)

Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

1.Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИЛИ:

А.Кульчинський – голова комісії довів присутнім про зміст рішення обласної комісії ТЕБ і НС №2 від 25.01.2022. та інформації департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо ситуації, яка склалася на території області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

1.1. З метою запобігання розповсюдження на території Трускавецької територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19) додатково до раніше встановлених карантинних обмежень

з 00 год. 00 хв. 27 січня 2022 року ЗАБОРОНИТИ:

1) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

2) до 00.00. 05.02.2022 року відвідування закладів освіти здобувачами освіти крім:

– здобувачів дошкільної освіти.

3) проведення комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

– надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;

4) перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

– на територіях закладів охорони здоров’я

– на зупинках громадського транспорту;

– на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра;

5) перевезення пасажирів громадським транспортом з наповненістю більш ніж 50% від передбачених технічними умовами на транспортний засіб місць для стояння.

1.2. ВП №2 Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, Трускавецькому управлінні держпродспоживслужби у Львівській області, старостам сіл територіальної громади посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях області.

Термін: постійно.

1.3. КНП «Трускавецька міська лікарня» рекомендувати сімейним лікарям при амбулаторному лікуванні хворих на COVID-19 чи скеруванні контактних на самоізоляцію пропонувати встановити додаток «Вдома». У разі відмови або відсутності технічних можливостей для встановлення додатку «Вдома» – повідомляти Національну поліцію для перевірки дотримання особою умов самоізоляції та ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» на електронну адресу [email protected].

1.4. ВП №2 Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, здійснювати контроль за дотриманням самоізоляції шляхом проведення перевірки фактичного перебування осіб за зазначеними ними адресами самоізоляції.

Термін: постійно.

1.5. У разі збереження негативної динаміки щодо захворюваності населення Трускавецької територіальної громади на COVID-19 за окремим рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00.00 01.02.2022 можуть бути ведено додаткові карантинні обмеження, а саме, заборонено:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах;

2) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти;

3) діяльність ринків, крім продовольчих.

1.6. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голосували: «за» – 19; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної           безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Мирон ФЛЮНТ

Секретар комісії (підпис) Володимир ЧАПСЬКИЙ

Перейти до вмісту