В Україні з 1 січня набув чинності Закон «Про основи національного спротиву», згідно з яким в районах області та місті Львові утворюються підрозділи тероборони. Сили ТРО стали окремим родом Збройних сил України. Військовослужбовці ТРО забезпечують здатність підрозділу при потребі розгорнутись до штату воєнного часу – швидко закомплексуватися резервом і бути готовими виконувати завдання.

 Зважаючи на вагомість та необхідність утворення підрозділів ТРО, Львівська ОДА та міські ради планують напрацювати алгоритм для швидшого отримання необхідних документів для зарахування до лав територіальної оборони Львівщини.

 Записатися до лав сил територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві. Контракт укладається строком від 3-х років.

 Умови для громадян України:

– вік 18 до 55 років;

– придатний стан здоров’я;

– відсутність судимості.

 Важливо, що військовослужбовці та резервісти ТРО виконуватимуть завдання виключно у своєму краю, поза районами ведення бойових дій.

 Потрібно звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші кроки.

 Детальна інформація за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25, або за номером телефону: (3244) 2-16-43.

 Серед головних переваг військовослужбовця тероборони – проходження служби в своєму регіоні. Крім цього – стабільне грошове забезпечення, соціальний та правовий захист держави, а також безоплатна кваліфікована меддопомога і пільгове санаторно-курортне лікування.

Перейти до вмісту