Гуманітарний штаб звітує та просить про допомогу для армії!

 За два дні (26-27 лютого) Гуманітарним штабом у м. Трускавці зібрано фінансової допомоги на потреби української армії: 46 тисяч гривень та 800 доларів.

 Для 15 реактивного артилерійського Київського полку (ВЧА 1198) передано: продукти (в тому числі сухпайки та консервацію), одноразовий посуд, одяг, засоби гігієни, спальники (5 шт.), постіль, 10 каріматів, електрочайник, сигарети. Детальний перелік всього поштучно зберігається у штабі.

 Дрогобицькій роті охорони військового комісаріату передано: карімати (7 шт.) та ковдри (10 шт.).

 Щиро дякуємо за одяг для біженців! Більше приносити одяг та взуття для вимушено переміщених осіб (жіночий, дитячий) НЕ ТРЕБА!

 Потрібні (для наших воїнів):

– GPS-навігатори,

– каримати,

– спальники,

– павербанки,

– квадрокоптери,

– ліхтарики,

– Мівіна,

– вода,

– консерви,

– олія,

– одноразовий посуд,

– цукор,

– сіль,

– генератори від 140,

– наколінники,

– налокітники,

– радіостанції,

– продовжувачі електричні,

– сигарети,

– енергетичні напої,

– SIM-картки,

– термобілизна,

– медикаменти (бинти стерильні, вата, марля, джгут, турнікети, перекис водню, спирт, хлоргексидин, пов`язки, лейкопластир на тканій основі, лейкопластир бактерицидний, таблетки для знезараження води, знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики широкого спектру ІІІ-IV покоління, кровоспинні транексанова кислота, амінокапронова кислота, стрептоцид в порошках, бета дин, йод, ношпа в таблетках та ампулах, анальгін в таблетках та ампулах, шприци, нашатирний спирт, крапельниці, шини).

У пріоритеті: бронежилети, шоломи, форми, спальники, карімати, взуття, питна вода, тактичні окуляри, наколінники, підлокітники, генератори, медичні аптечки, кабель 2х1,5 та 2х2,5.

Гуманітарний штаб щодня проводить плетіння маскувальних сіток. Потрібні матеріали (одяг чи тканини темних кольорів) та волонтери.

Допомога армії приймається в приміщенні Народного дому м. Трускавця (вул. Бориславська, 1). В селах громади також діють штаби, де можна надати допомогу для фронту.

Для збору коштів на потреби Збройних Сил України відкрито картку Приватбанку.

Кошти можна переказувати:

– на IBAN-рахунок UA943052990262066400929249358

– або безпосередньо на картку 4149 4993 7270 2868.

Всі контакти Гуманітарного штабу у Трускавці – за цим посиланням.

Перейти до вмісту