Трускавець, який приймає біженців з усієї України став суцільним гуманітарним штабом

 Мільйон біженців втекли з України за тиждень після того, як Росія вдерлась в країну. Люди їдуть на Захід. Багато хто перетинає кордон, щоб потрапити в Євросоюз, але тисячі українців зупиняються в нашому місті. Так, Трускавець, як острівець безпеки прийняв вже понад 25 тисяч біженців, це більше ніж налічує населення самого міста-курорту.
 На восьмий день війни біженцями заповнені санаторії та готелі, квартири, приватні садиби, вілли, навіть офіси чи адмінприміщення. Разом з тим, вимушених переселенців постійно приймають у СЗШ №3 Трускавця. Тут отримують можливість відпочити, поїсти, перевести дух, а волонтери штабу поселення вже підшуковують їм житло. Робота штабу в школі підтримується підприємцями, благодійниками, волонтерами, мешканцями, вчителями, учнями, щоб зробити перебування біженців максимально комфортним.
 Пані Світлана виїхала з Києва з донькою. Розповідає, як вчора ввечері сіли у перший випадковий потяг зі знайомим написом «Київ-Трускавець». А через годину дізналась, що вокзал обстрілюють і люди знову не можуть вибратись з цього пекла. Випадковий вибір виявився щасливим, каже пані Світлана, але дуже сподівається, що невдовзі повернеться додому в Столицю де знову пануватиме мир.
Перейти до вмісту