Засідання розпочалось із запитів Руслана Цехмейстра ,Ігоря Стасика та Михайла Малащака. Йшлось про: вивіз сміття та прибирання дитячих майданчиків й прилеглих до них територій; про суттєве зменшення кількості медоглядів, що може призвести до виникнення інфекційних захворювань; проведення ремонту в буд. № 18 по вул. В. Стуса.

Депутати ухвалили всі земельні питання окрім:

«Про надання згоди та вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради»;

«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вольському О.Я по вул. Лисенка в м. Трускавець»;

«Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Малому приватному НВКП Фірма «Плеяда».

Питання про продаж земельних ділянок на майдані Січових Стрільців,1 ,по вул. Суховоля,20 та по вул. Гоголя, 7 були перенесені на наступне засідання через незавершене обговорення одного з них.

Бурхливим було обговорення, внесеного з голосу, питання будівництва багатоповерхівки по вул. Бориславська, 28. Через некоректну поведінку забудовника в сесійному залі не обійшлось без правоохоронців. Проект рішення в порядок денний не включили ,через недостатню кількість набраних голосів.

Депутати ухвалили рішення про затвердження містобудівної документації : «Детальний план території земельної ділянки по зміні виду цільового призначення земельної ділянки з будівництва обслуговування магазину з складськими та офісними приміщеннями на будівництво та обслуговування автомобільного газозаправочного пункту по вул.Стебницька, б/н у м.Трускавець» та «Детальний план території для будівництва 6-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями комерційного призначення та підземним автопаркінгом по вул.І.Мазепи №5 у м.Трускавці» по яких доповідав завідувач відділу архітектури та містобудування – З. Кушнір.

На сесійному засіданні мав слово Мирон Маркевич, головний тренер дніпропетровського «Дніпра». Він висловив прохання побудувати у Трускавці штучні майданчики та футбольне поле задля розвитку футболу в місті. До футбольної теми, прозвучало питання «Про оренду футбольного поля по вул. Мазепи», де трускавецький підприємець планує створити футбольне поле з штучним покриттям. Однак, через різнобічність думок депутатів з цього приводу питання перенесли в площину громадських слухань, після яких його повторно розглянуть на сесії.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту