Андрій Кульчинський – міський голова, привітав трускавчан з прийдешніми святами

На старті своєї роботи, ми визначили головним завданням відродження Трускавця і шлях до створення сучасного європейського міста. Це і стало основною причиною для пошуку нового стратегічного бачення розвитку міста-курорту. Європейські міста намагаються формувати в усіх учасників територіальної громади відчуття приналежності до єдиної спільноти, яка поділяє відповідальність за розвиток міста та дбає про захищеність і рівні можливості для всіх мешканців. До втілення саме такої моделі прагне і Трускавець. Надалі наша мета незмінна – перетворити Трускавець на сучасне європейське місто. І в цьому покладаємось на всіх мешканців, це завдання для всіх нас, яке разом втілимо в життя.    

2017-ий рік буде роком в якому ми продовжимо всі починання щодо ремонтів, реконструкцій, утеплень. На ремонт доріг, освітлення, покрівлі кошти вже закладені в бюджет міста. Ми реалізуємо ще більше проектів, продовжуючи втілювати в життя «Програму розвитку Трускавця 2020».

Напередодні Різдва Христового я бажаю всім нам, насамперед, довгоочікуваного миру. Нехай  здійснюються бажання, втілюються мрії і плани.

З прийдешнім Різдвом Христовим дорогі трускавчани! Нехай щастя і добро прийдуть у кожен дім. 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту