Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, наголосив на важливості пришвидшення усіх зовнішніх робіт у місті

На понеділковій нараді продовжили обговорення теми ремонтів, які інтенсивно проводяться у Трускавці. У місті продовжуються роботи з утеплення фасадів, ремонти доріг, реконструкції електромереж.

Як повідомив Руслан Крамар, керівник КП «Трускавецьтепло», в місті проведено ряд робіт, зокрема: реконструкцію водопостачання у школі №2 завершили. «Вже цього тижня плануємо залити підпірну стіну біля садочка «Дзвіночок». Завершуємо ремонт однієї квартири та утеплення будинку та заміну електромереж (буд. на вул. Мазепи)», – зазначив .керівник КП Трускавецьтепло. Руслан Крамар, також, нагадав, що варто при коригуванні бюджету  взяти до уваги необхідність заміни електромереж в будинках на вулиці Річки, 3 і Річки, 15 та виділити на це кошти,  аби завершити роботи до настання холодів. Також, розпочалось будівництво котельні біля Школи мистецтв, – по завершенню земляних робіт будуть закладати теплотрасу та монтувати котельню.

Як повідомив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, – у місті проведуть реконструкцію бульвару Кобзаря. Буде проведений капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів. Замість старих бетонних плит дорогу викладуть бруківкою. Міський голова наголосив на важливості проведення усіх зовнішніх робіт у місті до настання холодів. До того ж, аби не втрачати дорогоцінні теплі дні осені управління ЖКГ звернеться до очільників області для виділення грошових траншів не у жовтні, як планувалося, а  вже у вересні. 

Бібліотеку №2 на вулиці Бориславській закривають на реконструкцію. Як розповіла Тетяна Татомир, завідувач відділу культури, – бібліотеку закривають для проведення ремонту і реконструкції приміщення. Відтак, у місті невдовзі відкриється нова урбан-бібліотека.     

Микола Лучковський, начальник міського відділу ГУ ДСНС, повідомив, що на минулому тижні у Трускавці горіла котельня в місцевому клубі PH, а в санаторії Молдова запобігли пожежі від замикання проводки телевізора. Щодо загорання в клубі, на разі, причини загорання встановлюються. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *