Колектив територіального центру у тісній співпраці з громадою впроваджує  нові форми та методи роботи, потрібні та цікаві людям.  

    Клуб «Спілкування» який організований в територіальному центрі став невід’ємною складовою життя пенсіонерів нашого міста. Сьогодні – це великий центр спілкування для всіх, хто хоче жити активним і повноцінним життям, незважаючи на вік. Члени клубу беруть активну участь в цікавих зустрічах, поїздках, різноманітних заходах.

 Члени клубу «Спілкування» – люди поважного віку, стараються бути соціально активними, втілюючи гасло : «Життя на пенсії тільки починається».

    В перший день осені  в терцентрі  відбулася   творча зустріч  з поетесою, Членом Національної спілки письменників України, Лауреатом премій імені Василя Стуса та імені Олени Пчілки, Дипломатом Міжнародного Шашкевичевського конкурсу , Лауреатом Літературного Фонду Водяників-Швабинських  Антоніною Листопад.                                                                                                                      Антоніна Іванівна народилась на Рівненщині, живе в м.Краснодоні на Луганщині, за фахом лікар-невропатолог, за покликанням – поет. Автор збірок «Сльоза любистку», «Покрова», «Біла молитва братика» ,«Свячена вода», «Солоний Хрещатик», «Зняті з хреста».

 Свою зустріч Антоніна Листопад побудувала на  сьогоднішні подіях які відбуваються на Донбасі. Зі сльозами на очах та з «мурашками по шкірі»слухали присутні поетичні рядки про дітей Донбасу, матерів які чекають синів з війни, про неньку Україну, про  сотню Білих Ангелів, про улюблену пору року осінь.                       

 Секретар міської ради Наталія Пономаренко  привітала поетесу  квітами та щирими словами вдячності, до привітань приєднались Почесний громадянин міста, поет, історик, громадський діяч В’ячеслав Умнов, приватний  підприємець магазину «Українська книгарня» Анна Біляєва та пенсіонери Зінаїда Датольєва, Антоніна Полянська. Директор терцентру Олена Пилат подарувала Антоніні Листопад сувенір на згадку про перебування в м.Трускавці.

В подальшому в клубі «Спілкування» плануються зустрічі з цікавими людьми та різноманітні заходи.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту