“Наша незмінна мета – Трускавець сучасне європейське місто, в якому комфортно жити. Цього року Трускавець очолив обласний рейтинг міст, що вказує на активізацію всього наявного потенціалу. У 2016 році відкрита нова сторінка розвитку міста разом із трускавчанами і на користь трускавчан”,- Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця підбив підсумки 2016 року.

Зустріч міського голови із трускавчанами відбулась в Народному домі, модератором виступила Олена Петранич. У залі були присутні гості: Богдан Матківський, народний депутат України, Михайло Задорожний, депутат Львівської обласної ради, Володимир Шутко, голова районної державної адміністраці, депутати Трускавецької міської ради, військові, учасники АТО.

Розпочалось підбиття підсумків 2016 року  з презентації. Міський голова розповів трускавчанам про минулорічні здобутки міста та плани на майбутнє. Також подякував працівникам міської ради, зазначивши, що успіху досягли завдяки командній роботі.

Вітальне слово мали й гості, які відзначили швидкий розвиток курорту та запевнили міського голову у своїй підтримці на усіх рівнях.

У другій частині звіту Андрій Кульчинський відповів на усі питання із залу.

Приємною несподіванкою для присутніх стала відзнака Атовців-трускавчан Руслана Щерби та Володимира Мельника – вони отримали нагороди «За оборону Авдіївської промзони, де у битві стояли на смерть українські військові» із  рук Володимира Шутка.

Більше фото https://www.facebook.com/tmr.gov.ua/posts/1842960959322658

Залишити відповідь

Перейти до вмісту