У Трускавецькій СЗШ №3 розпочав роботу пришкільний літній табір денного перебування “School camp”, урочисте відкриття якого відбулось сьогодні. Організували його завдяки спонсорській допомозі, що надав благодійний фонд «Голоси Дітей». Представники цієї організації з перших днів війни, коли трускавецькі школи стали прихистками для біженців, в третій школі надавали психологічну підтримку чисельній кількості ВПО, а дітям організовували дозвілля. Надалі керівники БФ «Голоси Дітей» не припиняли співпрацю з дирекцією школи, тож, коли Ігор Лецюк, директор СЗШ №3, звернувся за допомогою щодо реалізації пришкільного табору, одразу погодились підтримати. Кошти виділені їхнім фондом покрили витрати на харчування дітей, а також на ігровий, навчальний та інший необхідний інвентар. Також табір відбувається за підтримки проєкту «Tolocar» та відділу освіти Трускавецької міської ради.

Учасниками “School camp” 2023 стали 140 учнів із 2 по 7 клас. Здебільшого це є діти з сімей вимушених переселенців, соціально вразливих категорій та військових. Заняття для дітей проводять вчителі школи. Раз на тиждень є заняття з кваліфікованими психологами і соцпрацівниками фонду «Голоси Дітей». Кожен день є тематичним, впродовж нього діти активно проводять час: вивчають мови, гуляють на вулиці, грають в спортивні ігри, танцюють, малюють, відвідують «Steam-лабораторію», де вчаться друкувати на 3D принтерах та багато іншого. Окрім розвиткових занять, діти мають заняття психологічного розвантаження та оздоровлення – відвідують басейн, беруть участь у спортивних заходах, просто відпочивають. У таборі передбачене одноразове харчування. Якщо лунатиме сигнал повітряної тривоги, то в школі є повністю оснащене укриття. Там є всі необхідні засоби для того, щоб діти весело провели час. Табір в СЗШ№3 триватиме до 29 червня.

Пришкільні табори в Трускавці не проходили ще з часів карантину, пов’язаного з коронавірусом. З початком повномасштабного вторгнення росії, наші школярі вкотре залишились без такого відпочинку. Сьогодні ж, враховуючи реалії, організація такого табору є позитивним винятком. Деталі у сюжеті

Перейти до вмісту