Майстерня трудової адаптації для пенсіонерів міста

В територіальному центрі соціального обслуговування однією з нових форм соціальної роботи стали заняття в майстерні трудової адаптації.

   Фахівці відділення денного перебування проводять цікаві заняття з особами з інвалідністю та пенсіонерами – це виготовлення поп-ап листівок, витинанок, валентинок, орегамі, вітальних листівок. Ці заняття сприяють розвитку моторики, самоаналізу, гармонізації емоційного стану, розкриттю особистості клієнтів.

На черговій зустрічі в майстерні трудової адаптації на занятті з арт – терапії (лікування мистецтвом), особи з інвалідністю мали змогу виготовляти коралі. Коралі – найбільш розповсюджуване традиційне намисто українок. Наші предки вірили, що коралі – це не лише прикраса, що приносить її власнику естетичне задоволення, а й певний оберіг, якому притаманні магічні властивості. Свої вироби клієнти центру створювали з природних матеріалів (горішки, тканина, стрічки). Весняний настрій та чудові прикраси зроблені власноруч додають натхнення та задоволення надалі займатися творчою працею. Запрошуємо бажаючих!

Залишити відповідь

Перейти до вмісту