Медична реформа стосується кожного

 Сьогодні, 26 лютого, в рамках підготовки до чергової сесії Трускавецької міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери, молодіжної політики. Участь в роботі комісії взяли секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, депутати міської ради Михайло Кіселичник, Микола Сеньків, Ігор Стасик.

 Головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик доповів два питання:

 1) «Про ліквідацію хірургічного відділення і відділення урології та інтервенційної радіології і створення відділення хірургічного профілю (хірургія, урологія, травматологія, гінекологія) та відділення інтервенційної радіології КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР»,

 2) «Про ліквідацію поліклінічного відділення, жіночої консультації і відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» і створення відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги КНП «Трускавецька міська лікарня».

 Зміни пов’язані з втіленням у життя чергового етапу медичної реформи в Україні.

 Також було обговорено питання «Про обрання голів постійних комісій Трускавецької міської ради», яке розглянуть на сесії 5 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *