«Молода гвардія» прийме дітей учасників АТО


Із 23 березня цього року вступає в дію наказ Міністерства соціальної політики, згідно якого діти учасників АТО зможуть оздоровлюватися в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі.

Третя тематична зміна під назвою «Дитячий парламент» у Молодій гвардії розпочнеться 1 квітня та триватиме 21 день.

У центрі діти можуть оздоровлюватися впродовж року без відриву від навчання. Навчальний процес у школі «Молода гвардія» працює за оригінальним навчальним планом – для дозвілля дітей у таборі діють творчі майстерні, відбуваються командні ігри та конкурси, різноманітні спортивні естафети, заходи для фізичного розвитку дітей та ще багато цікавого.

Крім дітей учасників АТО путівки до дитячого центру також надаються:

-дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування;

-дітям-інвалідам;

-дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

-дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей,

-дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус -ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

-дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту,

-дітям, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
дітям, які перебувають на диспансерному обліку,

-талановитим та обдарованим, відмінникам навчання, дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячим творчим колективам та спортивних команд.

Як інформують в обласному департаменті соцзахисту, з початку року на оздоровлення та відпочинок до УДЦ “Молода гвардія” скеровано 88 дітей пільгових категорій. Загалом цьогоріч у таборі планують оздоровити майже 730 дітей зі Львівщини, для чого у державному бюджеті передбачено 4,35 млн грн.

Для отриманням путівок слід звертатися до управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення за місцем реєстрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *