На круглому столі в терцентрі обговорили проблеми людей з інвалідністю

 З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 5 грудня відбувся круглий стіл. Участь в ньому взяли міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, начальниця Трускавецького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Руслана Каніна, начальниця Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості Маргарита Роман, директорка Трускавецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Надія Онаць, завідувачка поліклінічного відділення Трускавецької міської лікарні Ліліана Шалагіна, завідувачка відділення жіночої консультації Трускавецької міської лікарні Леся Нич, директорка Інклюзивно-ресурсного центру м. Трускавця Галина Яворська, директорка Служби у справах дітей ТМР Леся Дребот, директорка Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Пилат, члени Трускавецької міської асоціації інвалідів, пенсіонери, одинокі громадяни, працівники Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 Під час круглого столу було обговорено теми соціального захисту інвалідів та пенсіонерів, змін в пенсійному законодавстві, послуг, які надають інвалідам органи державної влади та місцевого самоврядування. Кожен з присутніх зміг отримати відповіді на поставлені запитання.

 «Ми завжди приділяли велику увагу і особам старшого віку, і людям з інвалідністю. Повага до людей з обмеженими можливостями, допомога суспільства у вирішенні їхніх насущних потреб, забезпечення комфортних умов проживання та соціалізації, гідна старість та достойне життя – це те, що вирізняє цивілізовані суспільства від інших. Навіть сам факт, що ми знаходимося в цьому світлому приміщенні, де пенсіонери та інваліди мають змогу отримувати різнопланові якісні послуги, є доказом того, що у Трускавці ніколи не відмахувалися від проблем інвалідів, а йшли назустріч. Тож я хочу подякувати всім, хто гідно несе свою службу, виконує місію допомоги та підтримки людей з інвалідністю, а також всім знаним та незнаним благодійникам, які вносять свою лепту в те, щоб світ навколо нас був кращим», – зазначив під час свого виступу на круглому столі Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *