У Трускавці розпочали видачу продуктових наборів вимушеним переселенцям. Сьогодні, до пункту видачі прийшло чимало людей. Це мешканці, які прибули до нас з областей, де ведуться активні бойові дії. У Трускавці вони проживають тимчасово та, мали отримати довідку ВПО, щоб взяти пакунки.

Кошти на закупівлю продуктів харчування для вимушено переміщених осіб залучила благодійна організація «БФ «Розвиток Трускавця» з фонду Міністерства соціальної політики, на який поступали пожертви від благодійників з усього світу. Всього було закуплено 2000 продуктових наборів. Впродовж наступних днів їх будуть роздавати людям, які тимчасово поселились у квартирах, будинках, садибах. Частково закуплять і продукти на потреби центрів поселень внутрішньо переміщених українців, де їх повноцінно харчують безплатно.

Судячи з великої кількості переселенців на території Трускавецької громади (лише понад 8 тисяч зареєстрованих в управлінні соціального захисту) потреба в харчуванні, речах найпершої потреби, ліках буде залишатись досить високою. Тому благодійна організація надалі працюватиме на залучення коштів, щоб проводити подібні акції, аби хоч якось полегшити перебування українців, які найбільше постраждали від воєнної агресії.

Нагадаємо, що видача продуктів продовжиться завтра, 15 квітня, а також наступного тижня. Волонтери працюватимуть з 10:00 до 16:00 в приміщенні ДЮСК «Спортовець» на вул. Данилишиних, 11.Також, за дитячим харчуванням, засобами гігієни, окремими ліками надалі можна звертатись в Гуманітарний штаб Трускавця на вул. Бориславській, 1; одяг, взуття, візочки для діток можна отримати в штабі «Теплі обійми» на Майдані Кобзаря, 8 (танцювальний зал «Шайба»).Деталі у нашому сюжеті:

Залишити відповідь

Перейти до вмісту