Ми всі різні – талановиті, яскраві, непереможні та об’єднує нас любов до нашої спільної матері – України, тож на дивно, що захід відбувся у вихідні, коли Україна святкує День Матері.

У фестивалі взяли участь майже 400 учасників зі всієї України – співали, танцювали, малювали, декламували поезію, демонстрували циркове мистецтво та уривки вистав, грали на музичних інструментах.

11 годин учасники демонстрували власне мистецтво.

Також для учасників була організована піша екскурсія містом, а дехто зміг навіть відвідати дельфінарій.

Завершився перший фестивальний день церемонією нагородження, яку відвідав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і особисто на сцені привітав та нагородив всіх учасників.

Лауреатами гран-прі стали:

Летнянка Ірина Гурток “Сценічна мова” Будинку учнівської творчості Трускавця

Руденко Валерія Білоцерківська школа мистецтв N 5 імені Сергія Томащука

Вокальний ансамбль народної пісні «Веселад» м.Київ

Ангеліна Глогусь м.Тернопіль

Етноклуб «КОЛО» м.Київ

Зразковий ансамбль танцю «Веселі чобітки» м.Львів

Вони отримали сертифікати на 500 євро (колективи) та на 50 євро солісти на відпочинок у кращому і найбільшому українському таборі “Разом” у болгарському Кітені.

Наступного дня учасники мали подорож до захисників України, перед якими вони виступили із творчими номерами, а також подарували їм смаколики та сувеніри зроблені власними руками.

А після – створювали святковий настрій концертом до Дня Матері відвідувачам еколандшафтного парку “Козацька слобода “Раковець” у селі Воля Якубова.

Фото Олег Бачинський.

Перейти до вмісту