На Перехресті Героїв зустріли загиблого Героя Романа Коркішка

Перехрестя Героїв неподалік Дрогобича, Стебника та Трускавця – місце символічне та знакове. Коли греко-католицькі та православні отці десяток років тому посвячували прапор, котрий гордо майорить над Дрогобиччиною, то навряд чи думали, що це місце стане пунктом почесної зустрічі наших полеглих Героїв – воїнів, котрі віддали своє життя за рідний край, за Україну.

Про це у своїй проповіді сказав настоятель греко-католицької парафії в селі Доброгостів отець Любомир Кушнір під час зустрічі тіла загиблого воїна Романа Коркішка сьогодні, 24 жовтня.

Вірний син України Роман Коркішко з гідністю та честю виконав свій громадянський обов’язок і на щиті повернувся до рідної домівки, до рідного Доброгостова, щоб його прах був упокоєний у рідній землі, а душа знайшла вічний спочинок у Господа.

Зустрічали Романа Коркішка чисельною спільнотою. Чимало односельців прибуло, щоб таким чином висловити свою вдячність та повагу до земляка, котрий поліг за Вітчизну. Владу Трускавецької громади на цій сумній зустрічі представляли заступники міського голови Святослав Стефанків та Олексій Балицький, депутат міської ради Володимир Стецівка, староста сіл Доброгостів та Бистрий Василь Ірод. Як і годиться, тіло воїна зустріли на колінах, а вздовж маршруту траурної процесії люди теж клякали і віддавали честь Роману.

П’ятеро священиків відслужили заупокійну панахиду, після чого траурна колона рушила в Доброгостів, до рідної оселі загиблого Романа. Тут, в домівці за адресою вулиця Героїв Майдану, 193 ще сьогодні в 18.00 відслужиться парастас. Похорон – завтра, 25 жовтня, в 10.00.

Вічна пам’ять та слава воїну Роману Коркішку. Нехай всемилостивий Господь оселить його на лоні Авраама, Ісаака та Якова і дарує Царство Небесне.

Перейти до вмісту