Шановні аграрії ! Від усієї Трускавецької громади, міського голови Трускавця, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради вітаємо вас із професійним святом!

Висловлюємо шану і подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва чиє життя пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів.

Наша громада славиться працьовитими, щирими та добрими людьми, які вміло працюють на землі. Робота в полі чи на фермі є нелегкою та потребує певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. 

Під час війни ваша праця стає ще більш значущою та помітною. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті ви не втрачаючи віри професійно робите справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади чи регіону, а й країни в цілому. Ви робите це попри всі нетипові труднощі про які ви ніколи не думали, ми підтримуємо наших захисників продовольством та технікою. У складних умовах ви засіювали поля, віджнивували, підготувати землю та посіяли на наступний рік.

Сьогодні і ви тримаєте багато фронтів – аграрний, ціновий, економічний, продовольчий. Ми це бачимо, цінуємо і вдячні кожному з вас.

Сільське господарство в Україні – це дуже масштабна сфера,  бо кожен рік на неї припадає близько 15% ВВП країни, а також є однією з провідних експортних галузей.

Бажаємо всім, хто причетний до сфери сільського господарства – працівникам фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  нашої громади  міцного здоров’я, злагоди, невичерпних життєвих сил і нашої спільної Перемоги! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя.

Дякуємо за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки!

Перейти до вмісту