Пам’ятка застрахованим особам

Трускавецьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ( далі – Трускавецьке відділення)  інформує Вас, що Постановою правління Фонду від 13 липня 2017 року № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України ( далі – Порядок). Згідно цього Порядку застраховані особи мають право самостійно вибирати реабілітаційне відділення  санаторно – курортного закладу відповідно до медичних  показань за рекомендацією  лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько – консультативної комісії ( далі – висновок ЛКК) лікувально- профілактичного закладу, клініки медичної науково – дослідної установи або жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередньо участь в антитерористичній операції        ( далі – АТО), має право на лікування  ( у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружини, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно – курортного закладу за профілем медико – психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Заклад охорони здоровя, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК,  інформує  Трускавецьке відділення  про потребу  зазначеної страхової особи  в подальшому лікуванні  в реабілітаційному відділенні санаторно – курортного закладу  із зазначенням профілю.

Представник  Трускавецького відділення  відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров’я,  надає їй роз’яснення та допомагає у оформленні заяви   про забезпечення реабілітаційного лікування.

Під час оформлення документів, передбачених Порядком застрахована особа пред’являє Трускавецькому відділенню оригінали паспорта, свідоцтва про народження дитини  ( при потребі ), довідку про безпосередню участь особи в АТО, підписує тристоронній договір у разі узгодженої дати заїзду.  Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно – курортному закладі за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування, дати початку лікування та  в межах граничного розміру витрат на відшкодування вартості одного ліжко- дня  за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

По питаннях медичної реабілітації просимо звертатись до Трускавецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області( м. Трускавець вул. Крушельницької,8 ) за телефонами:  (0247) 5-03-10, 5-13-42, контактний телефон працівника Трускавецького відділення УВД ФСС України у Львівській області відповідального за організацію та проведення лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях:  0976505889.

 

                                                                               Трускавецьке відділення

                                                                               УВД ФСС України у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *