Пожежна машина з Ватлінґену готова виїжджати на ліквідацію надзвичайних ситуацій

 Наприкінці 2019 року до Трускавця прибула пожежна машина з землі Ватлінґен – як дарунок місту-побратиму від німецьких друзів. Два місяці знадобилося для того, щоб вирішити всі юридичні та технічні питання, оформити автомобіль документально на ДПРЧ-7 м. Трускавця.

 Сьогодні, 3 березня, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський вручив технічний паспорт на цю машину начальнику ДПРЧ-7 Василю Несенюку. В заході взяли участь заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Валерій Глобенко, заступник начальника ОКЦ ГУ ДСНС у Львівській області Володимир Дубасюк та начальник Трускавецького відділу ДСНС Микола Лучковський.

 «Завдання нашої служби – це безпека. Трускавець є відомим курортом, і питання безпеки для курорту, особливо в теперішні складні часи – це пріоритет. Завдяки міському голові Трускавця Андрію Кульчинському ДПРЧ-7 отримала змогу доукомплектувати свою технічну базу новою технікою з новим оснащенням. Звісно, отримана з Німеччини машина не є новою щойно з конвеєра, вона вже відслужила певний період часу, але і служитиме ще довго», – зауважує заступник начальника ГУ ДСНС у Львівській області Валерій Глобенко.

 «Все починалося з розмови, а завершилося реальним результатом. Коли ми в процесі спілкування з нашими німецькими колегами з об`єднаної землі Ватлінґен згадали про нашу пожежну частину, то вони висловили готовність передати техніку майбутній Трускавецькій ОТГ. В кінці минулого року Трускавецька державна рятувально-пожежна частина поповнилася двома машинами – одну придбано за державні кошти в рамках програми Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, а другу ми отримали як подарунок з Німеччини. Дай Боже, щоб ця техніка використовувалася по мінімуму, але ми повинні бути готовими до того, що у випадку виникнення НС наша потужна техніка швидко справляється з пожежею чи іншими форс-мажорними ситуаціями», – каже міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 Пожежна машина з Ватлінґену може перевозити 6 осіб особового складу рятувальників, 2,5 тонни вогнегасних засобів та пожежно-технічне обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *