Таке рішення депутати прийняли на завершальному засіданні 10 сесії, після того, як заслухали звіт директора Ірини Кучерак про діяльність підприємства.

Ще на комісії ЖКГ іБ у депутатів виникли запитання до роботи керівника та підприємства загалом. На сесії їх повторно озвучили, зокрема, чому при мільйонному річному обороті підприємство заплатило лише 6 тисяч гривень в міський бюджет.  Разом з тим, як комунальне – підприємство не сплачує за оренду, не платить за обслуговування території та будинку (немає договору з жеком). Останній ремонт робився у 2002 році. До того ж працівники Пельменної надалі отримують мінімальну зарплату. А у 2014 році підприємство взагалі було збитковим і завершило рік з 40 тисячним боргом. Відтак у депутатів виникло цілком логічне запитання – для чого вести неприбутковий бізнес? 

Директор розповідала, про те що приміщення де знаходиться їдальня старе, а також, що на курорті мало відпочивальників. На думку пані Кучерак в Пельменній найнижчі ціни та смачна їжа, яка подобається курортникам.  А працівники задоволені вже тим, що мають роботу і можуть спокійно допрацювати до пенсії.

 

Очевидно, що депутатів не влаштувало таке пояснення провальної роботи підприємства понад 10 років. Напередодні депутатська комісія оглядала приміщення Пельменної  – дивились на ціни та якість харчів. На засіданні поділились враженнями депутат Руслан Цехмейстер, Мирослав Мицько, Юрій Наконечний та інші. За їхніми спостереженнями ціни у Пельменній не відрізняються від цін у схожих закладах харчування, які є у Трускавці, однак відзначили набагато гірший сервіс та жахливі умови в цехах де готують їжу. 

Цікаво,що відколи міська влада та депутати зацікавились роботою Пельменної, підприємство раптово почало показувати прибутки за останні два місяці, покрило борг минулих років та ще й залишилось понад 20 тисяч гривень.

Зважаючи на неоднозначні факти у спараві підприємства, депутати визнали роботу КП «Харчовик» та зобов’язали управління комунальної власності підготувати необхідну документацію для проведення конкурсу щодо оренди приміщення Пельменної. Рішення підтримали разом з пропозицією міського голови Андрія Кульчинського  щодо збереження існуючого колективу КП «Харчовик».

Також на сесії розглянули ряд земельних питань та заслухали звіти про роботу відділів та управлінь Трускавецької міської ради.  Наталія Пономаренко, секретар ради повідомила, що на понеділок 25 квітня о 12:00 запланована позачергова 11 сесія.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту