Рятувальники спільно із дельфінарієм «Оскар» влаштували свято безпеки для дітей

Головне управління ДСНС України у Львівській області спільно із Розважально-оздоровчим комплексом «Оскар» у Трускавці організували для дітлахів цікавий та пізнавальний інтерактив. 

15 вихованців зі Сколівської школи-інтернату мали можливість ознайомитися із пожежно-рятувальним обладнанням вогнеборців, бойовим одягом та засобами захисту. Надзвичайники розповіли діткам про різні небезпечні ситуації, куди вони залучалися для ліквідації наслідків. Спершу фахівці ДСНС перевірили малечу на знання правил безпеки, а потім провели їм коротку презентацію пожежно-рятувального обладнання, та продемонстрували його в роботі на практиці. Усе дійство, що відбувалося під стінами дельфінарію, настільки було цікавим та пізнавальним, що до інтерактиву приєдналися й інші групи дітей та дорослі. Наприкінці бесіди усім присутнім роздали пам’ятки із правилами пожежної безпеки «Безпечне місто».

Далі на підлітків чекало не менш захоплююче дійство – феєричне шоу із дельфінами. Так, як ці тварини є надійними помічниками, та, навіть рятувальникам людей у кризових ситуаціях на воді, то ця зустріч безперечно стала гарним доповненням до обговорення питань безпеки. Зараз у школярів тривають осінні канікули. Саме тому фахівці ГУ ДСНС України у Львівській області нагадали усім відвідувачам дельфінарію про елементарні правила пожежної безпеки вдома. Їх дотримання стане гарантією безпечного та цікавого відпочинку. 

Сьогоднішня акція справді принесла незабутні враження як дітлахам, так і самим організаторам. Варто зазначити, що така співпраця між рятувальниками та дельфінарієм «Оскар» продовжуватиметься й надалі. Таким чином, ще чимало діток зможуть вивчити правила безпечної поведінки у такий цікавий та веселий спосіб.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ   Більше фото https://www.facebook.com/tmr.gov.ua/posts/1787977214821033

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *