«Це вже вдруге наш санаторій отримує гуманітарну допомогу від цього фонду, – розповів Василь Вовчанський, начальник  МРЦ “Трускавецький”,  – нам привезли милиці, багатофункціональні ліжка, інвалідні візки. Ми проводимо реабілітацію бійців АТО, таке обладнання нам необхідне».

Медичне обладнання та засоби реабілітації передали начальнику санаторію  представники благодійного фонду «Рідне Полісся» Вячеслав Стасюк, генерал-лейтенант запасу та Петро Гаращук, генерал-майор запасу.

Петро Гаращук розповів, що фонд швидко налагодив співпрацю з  МРЦ «Військовий», і зауважив, що чимала заслуга у цьому його начальника: «Приємно те, що санаторій на підйомі. Безумовно він розвивається, це видно неозброєним оком і ззовні, і зсередини. Відразу кидається в вічі добрий, згуртований колектив, який  підтримує свого керівника. На мій погляд, керівник на своєму місці. Він  є тим топ-менеджером, який сьогодні так необхідний цьому санаторію».

Благодійний фонд «Рідне Полісся» надає гуманітарну допомогу перш за все військовим госпіталям, де лікуються наші поранені, зокрема центральним: Львівському, Одеському, Маріупольському, обласним та районним лікарні, а також на передову. Завдяки налагодженій співпраці тепер європейське медичне обладнання полегшить реабілітацію військових у Трускавці. 

 

 

Залишити відповідь