Старшокласники гімназії побували на правничому лекторії про «Власність у нашому житті»

Разом з учнями 9-х, 10-х та 11-х класів НВК СЗШ №-2 гімназія м.Трускавця заступник начальника відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Галина Кітраль, провела цікавий лекторій на тему: «Власність у нашому житті. Поняття і форми власності. Суб’єкти права власності.»

Галина Кітраль ознайомила учнів 9 -х, 10-х та 11-х класів НВК СЗШ        № 2 гімназія м. Трускавця з поняттям «власність», зокрема, що означає «володіти річчю», «користуватися річчю», «розпоряджатися річчю»; правами неповнолітніх власників, розповіла про право власності в об’єктивному і суб’єктивному розумінні, форми власності, способи набуття і припинення права власності, пояснила, що означає бути власником тої чи іншої речі.

                Крім того, Галина Кітраль провела з учнями міні – тренінг «Юридичний рахунок», де учні закріпили різнобічні знання з права, проаналізувавши ту чи іншу ситуацію на правову тематику. 

За результатами проведеного лекторію: учні дізналися: що таке власність, опрацювали поняття «користування», «володіння» та «розпорядження»; які є способи набуття і припинення права власності в Україні; навчилися швидкої орієнтації в морально-правових колізіях, які виникають у повсякденному житті підлітка, відстоювати свої права у правовому порядку.

Після завершення лекторію усім присутнім Галина Кітраль роздала буклети «Бюро правової допомоги – Ваш юридичний довідник.

Принагідно нагадуємо читачам, що до Трускавецького бюро правової допомоги можна звернутися за адресою: м. Трускавець , вул. Данилишиних, 62.  Графік  роботи:  понеділок-п’ятниця  з 08:00 до 17:00 (крім святкових та вихідних днів, тел.: (03247)-5-05-30;  моб.: 099-29-63-194

Залишити відповідь

Перейти до вмісту