В Трускавці під патронатом Андрія Кульчинського – міського голови та за сприяння відділу культури Трускавецької міської ради відбулись Відкриті змагання зі спортивного танцю «YUVENTA DANCE OPEN CUP – 2016». Учасниками стали 700 дітей.

«YUVENTA DANCE OPEN CUP – 2016» оцінювали на планшетах 35 суддів вищих і міжнародних категорій. На змаганнях відбулось 449(рекордна кількість) виходів пар на паркет. Участь у змаганні прийняли команди із 30 танцювальних клубів та 11 міст: Трускавець, Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Львів, Калуш, Долина, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці. У третьому фінальному відділенні пари категорії “Дорослі” боролися за грошові призи, кубки та медалі.

Насолодитись мистецтвом танцю мали нагоду як трускавчани, так і гості міста.

Андрій Кульчинський – міський голова – подякував учасникам за виступи, привітав переможців та учасників та запросив їх відвідати Трускавець знову.

Цілком ймовірно, що їхній наступний візит в наше місто відбудеться зовсім скоро.

Адже, як повідомив Юрій Задорожній, керівник клубу спортивного танцю «ЮВЕНТА ДЕНС» (організатор змагань), наступні змагання із спортивного танцю пройдуть в Трускавці вже цієї осені.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту