Змагались трускавчани, вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» у м.Львові та м.Долині.

У Львові: в особистому заліку переможцями та призерами Спортивних Ігор школярів Львівщини стали Трускавчани : Кісак Галина (І місце 50 м вільний стиль), Манюк Олена (І місце 100 м на спині та ІІ місце 50 м на спині), Маброук Алладін (І місце 50 м вільний стиль, ІІ місце 100 м батерфляй), Скрипка Яна ( ІІ місця 200 м брас та  200 м комплексне плавання ), Креденсир Святослав (ІІ місце 50 м на спині), Беляк Софія (ІІІ місце 50 м вільний стиль), Яцишин Ангеліна ( ІІІ місце 100 м батерфляй. У естафетному плаванні 4 х 50 м вільним стилем (дівчата) Трускавецькі плавці вибороли ІІ місце. Тренери – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко.

У м. Долина: у естафетному плаванні  4 х 50 м комбінована та  4 х 50 вільним стилем (юнаки) Трускавчани вибороли другі місця (  Ліхтаревський Владислав, Фендик Володимир, Гладкий Олег, Вітєбський Артур ). В особистому заліку призерами міжобласних змагань з плавання стали Фендик Володимир (І місце 100 м батерфляй, ІІІ місце 100 м комплексне плавання) та Вітєбський Артур (ІІІ місце 100 м вільний стиль )