Трускавець прийняв делегації з Естонії та Іспанії

Трускавець проводить активну роботу по залученню іноземних туристів не тільки з Європи, а й з країн Балтики та Азії. Як повідомлялось раніше курорт вже відвідали делегації з Китаю та Грузії.

28-30 травня управління розвитку міста провело ще два промоцій ні тури для представників Естонії та Іспанії.

У складі естонської групи до Трускавця приїхали 6 осіб: Перший секретар з економічних питань, співробітництва в галузі розвитку та гуманітарної допомоги Посольства Естонії і Києві; директор естонської компанії Destination Management Estonia OU; директор туристичної компанії AIRTOURS ESTONIA; голова правління туристичної компанії AS WRIS; маркетолог туристичної компанії Mainor Meelis та туристичний агент компанії CWT ESTONIA AS.

Гостям провели екскурс містом та показали санаторно-готельні заклади: «Карпати», «Ріксос», «Трускавець 365», клініку відновного лікування професора Казявкіна та Художній музей ім..М.Біласа.

«Цей тур ми підбирали за попитом від делегації, місто їм сподобалось, курортні заклади теж. Ми працюємо над балтійським напрямком, і цей промотур наші перші кроки. Хочу виразити подяку Департаменту туризму та курортів ЛОДА за співпрацю», – зауважила Наталя Скибак , начальник управління розвитку міста.

Від Іспанії приїхало 8 осіб: представник туристичного оператора «Політурс», директор ТО «Аспанія Травел», директор туристичної компанії «Земер Віяхес», супервайзер з продажу туристичного оператора «Каррефур», супервайзер з відділу групового туризму тероператора «Сендас Європа», супервайзер по роботі з авіакомпаніями тур фірми «Бідон 5», супервайзер туроператора «Дестінія», супервайзер та розробник туристичних маршрутів ТО «Аспасія Травел». Також у складі групи прибула представник Міжнародних авіаліній України. Слід зазначити, що візит іспанської делегації відбувся у співпраці з МАУ.

Окрім екскурсії, іспанські гості побували у «Лісові пісні», «Ріксосі», «Карпатах», «Міротелі», клініці відновного лікування професора Казявкіна та у дельфінарії «Оскар».

Також обидві групи мали зустріч з міським головою, на якій обговорили можливості запровадження турів до Трускавця, як нового туристичного продукту, в їхніх країнах: «Обидві делегації дуже зацікавленні у співпраці. Можливості до цього є. Естонських туристів приваблює спільне історичне минуле. Окрім того у 1935 році на вілі «Гопляна» гостював президент Єстонії Констянтин Пєтц. Єдине, що засмутило представників естонських туроператорів – це відсутність туристичних стендів з України та Трускавця на їхніх туристичних майданчиках. Для подальшої співпраці – це обов’язкова вимога. Що ж стосується іспанської групи: вони теж налаштовані рішуче. Зізналися, що їх лякає мовний бар’єр, адже відомо, що англійською розмовляє дуже малий відсоток іспанців. Це такий основний меседж до керівників готельно-санаторних закладів Трускавця. У нас є чимало українців, які пів життя првели на заробітках в Іспанії і чудово володіють мовою. Певно зараз саме час повернути їх додому. Також іспанці є гастрономічними туристами. Вони люблять смачно та якісно поїсти, цікавляться різними кухнями світу. Це вже дзвіночок до рестораторів», – прокоментував візит делегацій Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту